Atlyginimo skaičiuoklė 2019

CVklubas.lt atsiliepdamas į darbo ieškančiųjų ir buhalterių bei apskaitininkų pageidavimus pristato atlyginimų skaičiuoklę, kuria naudojantis apskaičiuojamas atlyginimas “į rankas” turint darbo užmokęstį “ant popieriaus”.

algos skaiciuokle
Darbo užmokesčio skaičiuoklė 2019 – cvklubas.lt

Jūsų patogumui nuorodą į algos skaičiuoklę pateikiame čia.

Mano alga neto arba “į rankas” svarbi ir dažnai kylantis klausimas ne vienam darbo ieškančiam ir sutartį pasirašančiam darbuotojui, kuomet pasirašo darbo sutartį.  Svarbu ir tai, kad pagal Lietuvos Respublikos įstatymus kiekvienas atlyginimas darbdavio turi būti nurodomas darbo sutartyje “ant popieriaus” arba brutto t.y. su visais mokęsčiais. Žinant tai, kad 2019m. atlyginimai buvo dar perskaičiuoti padidinant atlygį “ant popieriaus” koeficientu 1,289 karto ir pakeičiant darbo sutartį, daugeliui naujo atlyginimo apskaičiavimas “į rankas” tampa sudėtingu reikalu norint pasitikrinti ar jis teisingas.  

O kur dar tai, kad minimalus mėnesinis darbo užmokęstis (MMA) nuo 2019 01 01 keitėsi ir pasiekė 555EUR per mėnesį, o minimalus valandinis darbo užmokęstis (MVA) padidėjo iki 3,39EUR. Planuojami pakeitimai ir nuo 2020m., tačiau palūkėkime galutinio sprendimo dėl dydžio.  

Naudojantis pateikiama atlyginimo skaičiuokle galite apskaičiuoti taikytiną neapmokęstinamą pajamų dydį (NPD), darbuotojo mokęsčius, darbdavio mokęsčius, kas yra aktualu darbdaviui ir buhalteriui bei kiek mokesčų sumokėsite Valstybei mokesčių inspekcijai (VMI) ir Sodrai

Mokęsčių dydis kinta nuo to ar tai yra jūsų pagrindinė ar nepagrindinė darbovietė bei dėl ankstesnio jūsų sprendimo kaupti papildomai pensiją ar ne. Darbdavys daugiau už jus mokės mokęsčių jei darbo sutartis bus terminuota vietoje neterminuotos. 

Tikimės, kad ši darbo užmokęsčio skaičiuoklė bus naudingas kasdienis įrankis tiek buhalteriams kurie įrankį gali naudoti kaip mokesčių skaičiuoklę, tiek darbo sutartį  pasirašantiems darbuotojams. 

Jūsų patogumui nuorodą į atlyginimų skaičiuoklę pateikiame čia

Geriausi linkėjimai, 

CVKlubas.lt